Wizyty domowe lekarza, pielęgniarki lub ratownika na terenie Łodzi

Domowe wizyty lekarskie
w Łodzi – zamów

 

 

Potrzebują Państwo domowej wizyty lekarza rodzinnego na terenie Łodzi? Potrzebne jest zwolnienie lub recepta? Wystarczy zadzwonić (lekarz internista – 692 733 446, lekarz pediatra – 694 351 296, chirurg – 692 733 446) lub skorzystać z formularza na naszej stronie, aby umówić prywatną wizytę. Zapewniamy dobrą, prywatną opiekę medyczną w przystępnych cenach, również w niedziele i święta. Dojeżdżamy do domu pacjentów w całej Łodzi i okolicach. Podczas wizyty domowej przeprowadzane jest kompleksowe badanie, nasz lekarz rodzinny wystawi receptę, również na leki refundowane, a w razie potrzeby wypisze zwolnienie. Lekarz pediatra, lekarz internista i chirurg są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8 – 20. Zapraszamy do zapoznania się z cenami wizyt z dojazdem do domu.


Internista

Wizyty domowe internistyczne
Aleksander Saliński
Telefon 692 733 446


Lekarskie wizyty domowe świadczymy na terenie Łodzi i okolic.
Godziny pracy: 


Nagłe pogorszenie się stanu zdrowia, pilnie potrzebne zwolnienie bądź recepta czy brak możliwości dotarcia do przychodni to nie jedyne sytuacje, w których dobrym pomysłem jest umówić się na domową konsultację z internistą. Lekarz rodzinny przyjedzie do Państwa na prywatną wizytę w możliwie jak najkrótszym czasie – od poniedziałku do niedzieli, na terenie Łodzi i miejscowości położonych do 30 km od centrum Łodzi (koszt dojazdu do domu w cenie wizyty). Nasi lekarze rodzinni i interniści wyróżniają się wysoką empatią i dobrym podejściem do pacjenta, dzięki czemu wizyta domowa i badanie lekarskie nie są w żaden sposób stresujące.

Pediatra

Wizyty domowe pediatryczne
Anna Baranowska-Jaźwiecka
Telefon 694 351 296


Lekarskie wizyty domowe świadczymy na terenie Łodzi i okolic.
Godziny pracy: 


Mali pacjenci potrzebują szczególnej opieki, tymczasem wizyta w przychodni i badanie lekarskie w obcym gabinecie to dla dzieci bardzo często duży stres. Prywatna wizyta lekarza rodzinnego i badanie przeprowadzone w domowym zaciszu, przez dobrego i mającego dobre podejście do dzieci pediatrę, pozwala uniknąć płaczu i niepotrzebnych nerwów. Po wizycie możliwa jest bezpłatna, telefoniczna konsultacja z pediatrą przez kolejne 24 h, lekarz wystawia zwolnienia i recepty na leki refundowane. Cena wizyty lekarza rodzinnego to 250 zł od poniedziałku do piątku i 300 zł w soboty, niedziele i święta. Zapraszamy pacjentów z Łodzi i okolic.


mobilnylekarz.pl
Telefon do mobilnego lekarza
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =